wtorek sierpnia 16 , 2022
Font Size
   

KONKURS BIBLIJNY


2018

POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

alt

W dniu 21 maja 2018r. w Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym już po raz szesnasty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów z ośmiu szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się przez 40 minut z testem obejmującym Księgę Sędziów. Najlepszy okazał się Paweł Młyński z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu oraz z tej samej szkoły II miejsce zdobyła Andżelika Płotka ex aequo z Maciej Smentoch ze Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym. Tuż za nimi III miejsce zdobył Mikołaj Sadowski z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie. Natomiast IV miejsce przypadło Robertowi Jereczek i Jonaszowi Breza ze Szkoły Podstawowej w Podjazach

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.


2017

XV POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

alt

W dniu 9 maja 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym
już po raz piętnasty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny,
którego Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie był współorganizatorem. W konkursie uczestniczyło 13 uczniów klas szóstych z siedmiu szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się przez 40 minut z testem obejmującym Księgę Jozuego.

Najlepsza okazała się Zuzanna Malek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym. Tuż za nią II miejsce zdobył Paweł Młyński z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu. Natomiast III miejsce przypadło Robertowi Jereczek ze Szkoły Podstawowej w Podjazach i Andżelice Płotka z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu.
Wyróżnieni zostali: Maciej Smentoch z Zespołu Szkół w Sulęczynie i Marta Malek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy
konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Fotorelacja: KONKURS BIBLIJNY


2016

XIV POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

alt

W dniu 16 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym już po raz czternasty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny, którego Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie był współorganizatorem.
W konkursie uczestniczyło 15 uczniów klas szóstych z ośmiu szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się przez 40 minut z testem obejmującym Księgę Powtórzonego Prawa.

Najlepszy okazał się Mateusz Las z Zespołu Szkół w Mściszewicach. Tuż za nim II miejsce zdobyła Andżelika Płotka z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu. Natomiast III miejsce przypadło Maciejowi Smentoch z Zespołu Szkół w Sulęczynie i Michałowi Jereczek ze Szkoły Podstawowej w Węsiorach. Miejsce IV przypadło uczniom z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku tj. Pawłowi Pek i Wiktorowi Miszk ze Szkoły Podstawowej w Podjazach. Piąte miejsca zdobył Jakub Wysocki z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Fotorelacja: KONKURS BIBLIJNY 


2015

XIII POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

alt

W dniu 7 maja 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym już po raz trzynasty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny, którego GOK Sulęczyno był współorganizatorem.
W konkursie uczestniczyło 18 uczniów klas szóstych z dziewięciu szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się przez 40 minut z testem obejmującym Ewangelię Mateusza. Najlepszy okazał się Julian Wolski z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie. Tuż za nim II miejsce zdobyła Michalina Smentoch z Zespołu Szkół w Sulęczynie. Natomiast III miejsce zajął Błażej Węsierski ze Szkoły Podstawowej w Lisich Jamach. Miejsce IV i V przypadło uczniom z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu tj. Pawłowi Węsierskiemu i Oktawii Bronk. Również piąte miejsca zdobyli Bernadeta Bladowska, Marta Stencel i Alicja Czapiewska.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.


2014

XII POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

alt

     W dniu 14 kwietnia 2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym już po raz dwunasty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny. Organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Borku Kamiennym i Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie.  W konkursie uczestniczyło 19 uczniów klas szóstych ze  szkół podstawowych powiatu kartuskiego. W konkursie najlepsi okazali się Julian Wolski z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie i Edyta Hinca z Publicznej Szkoły Podstawowej w Borku Kamiennym.

WYNIKI     /        Fotorelacja z podsumowania konkursu


2013

XI POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

alt

W dniu 13 marca 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym już po raz jedenasty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny.

W konkursie uczestniczyło 22 uczniów klas szóstych z jedenastu  szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się przez 40 minut z testem obejmującym Księgę Kapłańską.

Najlepszy okazał się Konrad Neubauer z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu. Tuż za nią II miejsce zdobył Jakub Sadowski z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie. Natomiast III miejsce egzekwio  zajęła Aleksandra Jutrzenka-Trzebiatowska z Zespołu Szkół w Sulęczynie i Agnieszka Leman z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej. Miejsce IV przypadło również Zespołowi Szkół w Sulęczynie i zdobyła je Wiktoria Theusa.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Konkurs finansował: Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie i Bank Spółdzielczy Sierakowice Odział Sulęczyno, za co organizator konkursu składa serdeczne podziękowanie.

Tekst i Foto: Teresa Hinca - Dyrektor SP Borek Kamienny

Zdjęcia z konkursu


 2012

X POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY

 W dniu 1 marca 2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Borku Kamiennym już po raz dziesiąty odbył się Powiatowy Konkurs Biblijny.

W konkursie uczestniczyło 17 uczniów klas szóstych z dziewięciu szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się przez 40 minut z testem obejmującym Księgę Wyjścia.

Najlepsza okazała się Magdalena Las z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Gołubiu.

Tuż za nią II miejsce zdobył również z tej szkoły uczeń Konrad Neubauer.

Natomiast III miejsce zajął Kornel Wolski z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie.

Miejsce IV przypadło Szkole Podstawowej w Podjazach i zdobyła je Iwona Malotka-Trzebiatowska a miejsce V zajął Wojciech Wysocki z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Konkurs finansowała: Gmina Sulęczyno i Bank Spółdzielczy Sierakowice Odział Sulęczyno, za co organizator konkursu składa serdeczne podziękowanie.

Fot. i Tekst - Szkoła Podstawowa w Borku KamiennymGminny Ośrodek
Kultury w Sulęczynie

ul. Zielona Droga 1
83-320 Sulęczyno
tel 58 684 - 20 - 57
gok@gok.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@gok.suleczyno.pl

NIP: 589-17-79-794

Regon: 192810282

Nr konta : Bank Spółdzielczy w Sierakowicach Oddział Sulęczyno
79 8324 0001 0040 9526 2000 0010

Zapraszamy na :

alt

alt

alt


GMINA SULĘCZYNO
Urząd Gminy
Sulęczyno

ul. Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno

tel 58 685 - 63 - 63

fax 58 685 - 63 - 98

info@bip.suleczyno.pl

www.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

Ile osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości