wtorek sierpnia 16 , 2022
Font Size
   


FESTYN "ŚWIĘTO RODZINY"
ogranizowany w Sulęczynie z okazji "Dnia Dziecka"

altFESTYN RODZINNY – 2019

alt

W niedzielę 26 maja 2019 roku na scenie plenerowej GOK Sulęczyno odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Festyn zorganizowany został przez Parafialny Zespół Caritas przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie. Festyn rozpoczęli Wójt Gminy Sulęczyno Bernard Grucza i Ks. Wikariusz Parafii pw. Św. Trójcy w Sulęczynie Piotr Stoltman. Następnie miały miejsce występy lokalnych artystów m.in.

- laureatów VII Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej,

- Schola Św. Anny,  która zaprezentował głównie utwory, które będą prezentować na konkursie piosenki polskiej „Śpiewam, bo umiem” w Lisich Jamach,

- uczniowie Zespołu Szkół w Sulęczynie, którzy zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. „Cyberprzemoc”

- Zespół Kaszubski „Motylki”

- na zakończenie wystąpiła orkiestra dęta „Tuba Band”.

W trakcie festynu miały miejsce także liczne konkursy, animacje prowadzone przez Bajeczne Animatorki Meridy, loteria fantowa a także można było skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, posilić się kiełbaskami z grilla czy domowymi ciastami.

Wszystkim sponsorom oraz osobom bezpośrednio zaangażowanym w organizację festynu serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie finansowe i rzeczowe.

Fotorelacja:  FESTYN RODZINNY 2019 


Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w roku 2018

alt

Zabawa na dmuchanej zjeżdżalni, malowanie twarzy, zabawy z animatorkami, udane występy schol, naszych „Motylków”, gitarzystów czy przedszkolaków te i inne ciekawe atrakcje miały miejsce w niedzielę 27 maja na Festynie Rodzinnym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie.

Już po raz XI festyn zorganizowany został przez Parafialny Zespół Caritas oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie przy wsparciu lokalnych sponsorów.

Zgromadzoną publiczność przywitał Wójt Gminy Sulęczyno – Bernard Grucza oraz Ksiądz Wikariusz Parafii pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie - Piotr Stoltman.

Podczas festynu na scenie zaprezentowały się Mali i Więksi lokalni artyści m.in.:

- przedszkolaki z Węsior oraz laureaci VI Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej pod opieką Moniki Wolskiej i Pauliny Denisewicz

- Zespół Kaszubski „Motylki” pod opieką Grażyny Korda i Doroty Kerlin przy akompaniamencie Piotra Złoch,

- występ taneczny dziewcząt z klasy VII SP w Sulęczynie oraz gitarzystów działających przy GOK-u których przygotowała Marta Gurowska

- schola Św. Anny z Sulęczyna pod opieką Edyty Gawin

Gościnnie na naszej scenie zaprezentowały się dwie schole, które znakomicie zaprezentowały swój repertuar : Schola „Armia Jezusa” i zespół „Skôrb Złoti Górë” z Brodnicy Górnej.

Występy artystów były wspaniałe, pogoda dopisała oraz licznie zgromadzona widownia. W trakcie festynu miała miejsce loteria fantowa, można było posilić się kiełbaskami z grilla oraz pysznym domowym ciastem.

Strażacy pokazywali najmłodszym jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Na zaproszenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wystąpił także dr Maciej Dębski, który opowiedział wszystkim, a szczególnie dzieciom, o zagrożeniach wynikających z używania telefonów komórkowych.

Festyn poprowadził ks. Piotr Stoltman wspólnie z Agnieszką Gliniecką zaś nad nagłośnieniem czuwał Andrzej Potrac.

Wszystkim sponsorom oraz osobom bezpośrednio zaangażowanym w organizację festynu serdecznie dziękujemy za pomoc.

Fotorelacja: FESTYN RODZINNY W SULĘCZYNIE

W poniższym folderze znajdują się - SPONSORZY FESTYNU 


"FESTYN RODZINNY" - 2017

W niedzielę 4 czerwca 2017 roku na scenie plenerowej GOK-u w Sulęczynie odbył się dziesiąty już Festyn z okazji Dnia Dziecka pn. „Święto Rodzinny”. Festyn zorganizowany został przez Parafialny Zespół CARITAS oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie przy wsparciu lokalnych sponsorów. Festyn rozpoczęli Ks. Kanonik Andrzej Karliński – Proboszcz Parafii Św. Trójcy w Sulęczynie oraz Bernard Grucza - Wójt Gminy Sulęczyno. Następnie miały miejsce występy lokalnych artystów a m. in.

- wystąpił Zespół Kaszubski „Motylki” pod opieką Panią Grażyny Korda i Elwiry Kreft przy akompaniamencie Pana Piotra Złoch,

- wystąpiły Przedszkolaki z Węsior oraz laureaci III Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej pod opieką Pani Izy Koniecznej i Moniki Wolskiej,

- zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Podjazach z przedstawieniem „Rzepka” pod opieką nauczycieli z tejże szkoły.

Podczas festynu miały także miejsce występy zespołów zgłoszonych w ramach I Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej. W ramach przeglądu znakomicie zaprezentowały się następujące grupy:

- „Armia Jezusa” z Kościerzyny

- „Skôrb Złoti Górë” z Brodnicy Górnej

- „CANTUS ANGELI” z Wygody Łączyńskiej

- Schola Św. Anny w Sulęczynie

Występy artystów były wspaniałe i mimo deszczowej pogody przyciągnęły dużą rzeszę widzów, głównie mieszkańców Sulęczyna. W trakcie festynu miały miejsce jeszcze konkursy organizowane przez Szkolny Oddział Caritasu, można było wziąć udział w loterii fantowej, posilić się kiełbaskami oraz domowym ciastem. Strażacy pokazywali najmłodszym jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.

Festyn poprowadził Ks. Proboszcz Andrzej Karliński wspólnie z Agnieszką Błaszkowską pracownikiem GOK-u zaś nad nagłośnieniem czuwał Pan Andrzej Potrac.

Wszystkim sponsorom oraz osobom bezpośrednio zaangażowanym w organizację festynu serdecznie dziękujemy za pomoc.

Fotorelacja: FESTYN RODZINNY


"FESTYN RODZINNY" - 2016

alt


W niedzielę 29 maja 2016 roku  na scenie plenerowej GOK-u odbył się 
Festyn z okazji Dnia Dziecka pn. „Święto Rodziny”, który organizowany był przez Parafialny Zespół CARITAS, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie przy współudziale lokalnych sponsorów.

Festyn poprowadził Ksiądz Kanonik Andrzej Karliński wspólnie z Panią Małgorzatą Jutrzenka - Trzebiatowską. 
Podczas festynu wystąpili m. in. :
-
laureaci IV Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej wspólnie z przedszkolakami z Węsior, 
- Zespół Kaszubski „Motylki”,
-
uczniowie Szkoły Podstawowej w Węsiorach ze spektaklem pt. „Śpiąca Królewna”, 
- Grupa wokalna działająca przy GOK,
- schola „Aniołki Antoniego” z parafii Dziemian,
- uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego z Sulęczyna z spektaklem pt. ”Patologie NIE - Profilaktyka TAK”

Występy artystów przeplatane były konkursami prowadzonymi przez szkolny zespół CARITAS. Strażacy pokazali najmłodszym jak udzielać pierwszej pomocy. Podczas festynu można było skorzystać z darmowej zjeżdżalni, wziąć udział w loterii fantowej posilić się kiełbaskami oraz domowym ciastem.

Sponsorzy Festynu: SPONSORZY FESTYNU

Fotorelacja: FESTYN RODZINNY 


FESTYN RODZINNY - 2015

alt

W niedzielę 31 maja 2015 roku
na scenie plenerowej GOK-u odbył się
Festyn z okazji Dnia Dziecka pn. „Święto Rodziny”,
który organizowany był przez Parafialny Zespół CARITAS, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie przy współudziale lokalnych sponsorów.

Festyn poprowadził Ksiądz Kanonik Andrzej Karliński.
Podczas festynu wystąpili m. in. :
- laureaci III Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej,
- Przedszkolaki z Węsior,
- Zespół Kaszubski „Motylki”,
- uczniowie Szkoły Podstawowej w Węsiorach ze spektaklem pt. „Książe szuka żony”,
- uczniowie Szkoły Podstawowej w Mściszewicach ze spektaklem pt. „Smerfy”,
- Schola Parafialna z Sulęczyna
- Zespół Twist Band w którego skład wchodzą byli uczniowie szkoły w Sulęczynie.

Występy artystów przeplatane były konkursami prowadzonymi przez szkolny zespół CARITAS. Strażacy poprowadzili konkursy oraz pokazali najmłodszym jak udzielać pierwszej pomocy. Podczas festynu można było skorzystać z darmowej zjeżdżalni, wziąć udział w loterii fantowej posilić się kiełbaskami oraz domowym ciastem.

Fotorelacja z : FESTYNU RODZINNEGO

Sponsorzy Festynu Rodzinnego w Sulęczynie -> SPONSORZY


FESTYN "ŚWIĘTO RODZINY" - 2014

alt


Fotorelacja z Festynu w Sulęczynie - 2014  

Dzień Dziecka w Węsiorach - 30.05.2014 r.  

Dzień Dziecka w Kistowie - 01.06.2014 r.


Festyn „Święto Rodziny” w 2014 organizowany był przez Parafialny Zespół CARITAS w Sulęczynie przy współudziale Parafii Św. Trójcy w Sulęczynie oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie.

A sponsorami, którzy wsparli finansowa, osobowo i rzeczowo organizację festynu byli: Bank Spółdzielczy Oddział Sierakowice i Sulęczyno, Gmina Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Sulęczynie Pan Andrzej Potrac, Państwowa Straż Pożarna w Kartuzach, Ochotnicza Straż Pożarna w Sulęczynie, Mrozowicz Violetta i Piotr, Mrozowicz Stanisław, Roda Andrzej oraz firma RODBUD Roda Robert, Kreft Anna i Jerzy, Tarasiewicz Danuta i Roman, Sominka Agnieszka i Jan, Tarasiewicz Gabriela i Bolesław, Zalewscy Renata i Witold, Zalewscy Elżbieta i Eugeniusz, Driwa Teresa i Kazimierz, Gawin Elżbieta i Kazimierz, Woźniak Gabriela i Edwin, Pobłoccy Zofia i Wojciech – Piekarnia, Stencel Gabriela i Gerard, Jereczek Elżbieta i Zygmunt, Glinieccy Aldona i Kazimierz, Górni Ewa i Andrzej, Itrich Bogdan – „Bodziotrans”, Makurat Katarzyna i Wiesław, Mallek – Paszylk Ewa, Szustka Magdalena, Kożyczkowscy Danuta i Alfons, Gostkowscy Helena i Stanisław, Flis Zygmunt, Kostka Joanna i Zdzisław, Borowicz Elżbieta i Krzysztof, Baske Piotr – Ubezpieczenia, Formela Jadwiga i Benedykt, Cygert Iwona i Eugeniusz, Gruchała Janina i Jan, Smentoch Romana, Zielonka Magdalena.


alt

FESTYN RODZINNY - 2013

W niedzielę 2 czerwca na scenie plenerowej GOK Sulęczyno odbył się Festyn Rodziny z okazji Dnia Dziecka.
Organizatorami byli CARITAS Sulęczyno i GOK Sulęczyno.
Podczas festynu miały miejsce występy młodych artystów m. in. występ zespołu „Motylki”, przedstawienie teatru ze szkoły podstawowej w Podjazach pt. „Z mamą pociągiem w krainę bajek” oraz laureatów Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, wystąpił także uczestnik
X Factora Antek Zamudio – Zaidler.
Występy przeplatane były konkursami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, można było wziąć udział w konkursach sprawnościowych oraz dowiedzieć się jak należy udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, osobom, które stracą przytomność – dwa ostatnie działania przygotowali druhowie straży z OSP Sulęczyno.
W trakcie festynu ks Bogusław Głodowski wraz z młodzieżą z Gdańska przeprowadził blok profilaktyki antyalkoholowej. Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy finansowo i rzeczowo wsparli organizację kolejnego już święta rodziny w Sulęczynie. Cały dochód z wydarzenia zasilił konto Caritas-u.

Fotorelacja z Festynu 


FESTYN "ŚWIETO RODZINY"
– DZIEŃ DZIECKA- 2012

alt alt

3 czerwca odbył się organizowany corocznie prze Parafialny Zespół CARITAS i Parafię Św. Trójcy w Sulęczynie Festyn „Święto Rodziny”, w tym roku festyn po raz pierwszy odbył się nie jak wcześniej na stadionie tylko na placu przy GOK Sulęczyno. Podczas imprezy miały miejsce konkursy dla dzieci i rodziców organizowane m. in. przez strażaków, przedstawienie przygotowane przez dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Sulęczynie, pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu dzieci zaś na koniec wystąpił kiedyś wikariusz naszej parafii ks. Przemysław Krzyżanowski promują swoją płytę „Pokolenie”. Podczas festynu miło miejsce także podsumowanie rozgrywek Ligi „ORLIKA”.

Galeria z:   Festynu     /     - Koncert i podsumowanie Ligi (Sulęczyno.net)

 


Gminny Ośrodek
Kultury w Sulęczynie

ul. Zielona Droga 1
83-320 Sulęczyno
tel 58 684 - 20 - 57
gok@gok.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@gok.suleczyno.pl

NIP: 589-17-79-794

Regon: 192810282

Nr konta : Bank Spółdzielczy w Sierakowicach Oddział Sulęczyno
79 8324 0001 0040 9526 2000 0010

Zapraszamy na :

alt

alt

alt


GMINA SULĘCZYNO
Urząd Gminy
Sulęczyno

ul. Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno

tel 58 685 - 63 - 63

fax 58 685 - 63 - 98

info@bip.suleczyno.pl

www.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

Ile osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości