wtorek sierpnia 16 , 2022
Font Size
   


alt

JUNIORSKA
SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Juniorska Szkółka Piłkarska działa przy Gminnym Klubie Sportowym „Słupia” Sulęczyno od kwietnia 2016 roku. W zajęciach szkółki biorą udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat a także od października uczniowie gimnazjum.

Obecnym Trenerem Juniorskie Szkółki Piłkarskiej jest Pan Michał Woźniak.

W zajęciach juniorskiej szkółki piłkarskiej mogą brać udział tylko te osoby, które dostarczyły do Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie deklarację członkowską oraz mają opłacone składki członkowskie. Składki członkowskie wynoszą 10 zł za każdy miesiąc uczestnictwa w zajęciach. (Ze środków które wpływają w ramach składek członkowskich Klub w części opłaca trenera, ubezpieczenie oraz zakupuje materiały niezbędne do prowadzenia zajęć sportowych). Informujemy także, iż tylko te osoby, które dostarczyły deklaracje członkowskie podlegają ubezpieczeniu w razie wypadku podczas zajęć!

Osoby, które uczestniczą w zajęciach a nie złożyły jeszcze deklaracji członkowskiej proszone są o niezwłoczne jej złożenie w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie lub u trenera prowadzącego zajęcia.

Poniżej do pobrania wzór deklaracji członkowskiej:

- DEKLARACJA CZŁONKOWSKA -


ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE

alt

W sobotnie popołudnie 21 grudnia 2018 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie odbyło się świąteczne spotkanie sportowców Juniorskiej Szkółki Piłkarskiej działającej przy Gminnym Klubie Sportowym „Słupia” Sulęczyno. W spotkaniu udział wzięli młodzi sportowcy wszystkich grup wiekowych, trener, członkowie Zarządu Klubu, sponsorzy, a także rodzice aktywnie zaangażowani w rozwój sportowy swoich dzieci. Obecni na spotkaniu sportowcy otrzymali od Mikołaja torbę sportową z logiem klubu i getry, a także słodycze. Wszyscy w miłej świątecznej atmosferze spędzili sobotnie popołudnie.

Fotorelacja: SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM 


TURNIEJ MŁODZIKÓW W SIERAKOWICACH

alt

W dniu 28 września 2018 najstarsza grupa i kilku wyróżniających się zawodników z grup młodszych zagrali w turnieju jedenastolatków w Sierakowicach.

Do zmagań przystąpiły cztery zespoły męskie z Sierakowic, jedna żeńska z Sierakowic (Pantery Sierakowice) oraz nasze dwa zespoły z Słupi Sulęczyno.

Wyniki:

I miejsce - Sierakowice "C"

II miejsce - Sierakowice "B"

III miejsce - Słupia Sulęczyno "A"

IV miejsce - Słupia Sulęczyno "B"

V miejsce - Pantery Sierakowice

VI miejsce - Sierakowice "D"

VII miejsce - Sierakowice "A"


Fotorelacja: TURNIEJ SIERAKOWICE


Bramki dla Słupi strzelali: Oskar Ostrowski, Wiktor Kulas, Aleksander Sylka, Bartosz Kropidłowski, Mikołaj Jeżdzewski.


TURNIEJE W SIERAKOWICACH

W ostatnim czasie zawodnicy Juniorskiej Szkół Piłkarskiej działającej przy GKS „Słupia” Sulęczyno wzięli udział w dwóch wydarzeniach sportowych w Sierakowicach.

alt

Dnia 30 stycznia 2018 roku najstarsza grupa wzięła udział w zawodach piłki halowej w Sierakowicach. Młodzi zawodnicy w czterech meczach zdobyli tylko jeden punt, ale przede wszystkim doświadczyli dobrej zabawy i możliwości rywalizowania z innymi rówieśnikami.

Wyniki poszczególnych meczy z udziałem naszych zawodników podczas w/w zawodów przedstawiały się następująco:

„Słupia” Sulęczyno – Pantery Sierakowice 1: 2

„Słupia” Sulęczyno – Sierakowice 2006 0:3

„Słupia” Sulęczyno – Tymbark 2018 0:5

„Słupia” Sulęczyno – Sierakowice 2005 1:1

Kilka zdjęć z turnieju: TURNIEJ SIERAKOWICE (30.01.2018 r.)

alt

Dnia 8 lutego 2018 roku zawodniczy rocznika 2007 i 2008 wzięli udział w turnieju zorganizowanym w Sierakowicach. W zawodach spotkały się cztery zespoły tj. drużyna Sierakowice rocznik 2007, Sulęczyno rocznik 2007, Sulęczyno rocznik 2008 i Pantery Sierakowice rocznik 2007-2006.

Zawody rozegrane zostały technikom „każdy z każdym” dwukrotnie : mecz i rewanż.
Po których wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce – Sierakowice

II miejsce – Sulęczyno roczn. 2007

III miejsce – Pantery Sierakowice

IV miejsce – Sulęczyno roczn. 2008

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodkości ufundowane przez Pana Ludwikowskiego.

Kilka zdjęć z turnieju: TURNIEJ SIERAKOWICE (08.02.2018 r.)


TURNIEJ LIPUSZ CUP 2018

alt

W dniu 13 stycznia 2018 roku piłkarze Juniorskiej Drużyny Piłkarskiej „Słupia” Sulęczyno (rocznik 2011) wzięli udział w turnieju piłkarskim w Lipuszu. W pierwszej cześć chłopcy rozegrali  siedem spotkań z bilansem  - pięć porażek i dwa zwycięstwa, natomiast drugą  fazę pucharową przyszło im rozgrywać w grupie B (liga europejska). W tej fazie Słupia wygrała  dwa mecze i przegrała ostatni mecz,  co dało im świetne drugie miejsce w grupie.

Słupia Sulęczyno zagrała w składzie: Aleksander Sominka, Stanisław Lehman, Robert Bieszka, Dominik Makurat i Aleksander Kreft.

Młodzi piłkarze mierzyli się z następującymi drużynami: Wda Lipusz, Bytovia Bytów, KS Skorzewo, Cartusia Kartuzy, Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk oraz Myśliwiec Tuchomie.  Łącznie juniorzy zdobyli osiem bramek. Według sędziów w trakcie turnieju najcenniejszym zawodnikiem Słupi był bramkarz Olek Sominka, który otrzymał indywidualną nagrodę.

Fotorelacja: TURNIEJ W LIPUSZU

Pełną fotorelację mozna znaleźć na stronie internetowej : Lipusz24.pl


SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

alt

W piątkowe popołudnie 22 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie sportowców Juniorskiej Szkółki Piłkarskiej działającej przy Gminnym Klubie Sportowym Słupia Sulęczyno z Mikołajem. Wszyscy obecni na spotkaniu przez Mikołaja zostali obdarowani słodkimi upominkami.

Fotorelacja: SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM


TURNIEJ SOMONINO CUP

alt

W dniu 9 grudnia 2017 roku młodzi zawodnicy klubu sportowego Słupia Sulęczyno wzięli udział w Turnieju Somonino Cup  - rocznik 2009 i młodsi. Chłopcy z Sulęczyna zmierzyli się z drużynami z Bytowa, Skorzewa oraz ze Stężycy. Niestety nie udało się  wygrać żadnego meczu ale jak na debiutantów chłopcy bardzo dobrze się spisali i na pewno będą częściej uczestniczyć  w podobnych turniejach.

Kilka zdjęć z – TURNIEJ CUP SOMONINOaltZdjęcia z zajęć od WRZEŚNIA 2017 r dodawane będa na bieżąco do nastepującego albumu, który znajduje się pod linkiem - ZAJECIA JST OD WRZEŚNIAZdjęcia zajęć styczniowych można obejrzeć pod poniższym linkiem - ZDJĘCIA\


Zdjęcia z lutowych / marcowych zajęć - ZAJĘCIA LUTY


Zdjęcia z zajęć - od KWIETNIASPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

alt

W miniona sobotę tj. 17 grudnia 2016 roku odbyły się ostatnie zajęcia juniorskiej szkółki piłkarskiej w tym roku. Uczestnicy zajęć – uczniowie szkoły podstawowej - spotkali się w południe na rozgrywkach mikołajkowych. Młodych sportowców podczas rozgrywek odwiedził Mikołaj, który obdarował wszystkich słodkimi upominkami.

Kolejne zajęcia odbędą się najprawdopodobniej w styczniu o konkretnych godzinach i terminie zajęć poinformujemy stosowną informacja na stronie internetowej GOK-u.

Fotorelacja: SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM


ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ:

Zdjęcia z zajęć - 19 listopada 2016 r. :

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Zdjęcia ze wcześniejszych zajęć:

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Autor w/w zdjęć - Michał WoźniakGminny Ośrodek
Kultury w Sulęczynie

ul. Zielona Droga 1
83-320 Sulęczyno
tel 58 684 - 20 - 57
gok@gok.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@gok.suleczyno.pl

NIP: 589-17-79-794

Regon: 192810282

Nr konta : Bank Spółdzielczy w Sierakowicach Oddział Sulęczyno
79 8324 0001 0040 9526 2000 0010

Zapraszamy na :

alt

alt

alt


GMINA SULĘCZYNO
Urząd Gminy
Sulęczyno

ul. Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno

tel 58 685 - 63 - 63

fax 58 685 - 63 - 98

info@bip.suleczyno.pl

www.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

Ile osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości