środa września 20 , 2017
Font Size
   

BIEGI W MŚCISZEWICACH 


PROTOKÓŁ Z III BIEGU PAPIESKIEGO PRZEPROWADZONEGO PODCZAS
IV DIECEZJALNEGO ZJAZDU NOSZĄCYCH IM. JANA PAWŁA II
W ZESPOLE SZKÓŁ W MŚCISZEWICACH DNIA 20 MAJA 2013 ROKU

Celem biegu jest uczczenie rocznicy urodzin i beatyfikacji Jana Pawła II, Popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży. Bieg jako forma aktywnego wypoczynku.

W III Biegu Papieskim podczas IV Diecezjalnego Zjazdu Szkół noszących im. Jana Pawła II uczestniczyło 23 szkoły:

- ZS w Mściszewicach

- ZS w Sulęczynie

- SP w Borku Kamiennym

- SP w Podjazach

- SP w Łyśniewie

- ZS Katolickich w Starogardzie Gdańskim

- PG W Lubichowie

- PG w Somoninie

- ZS w Skorzewie

- PG w Sadlinkach

- ZS w Przyjaźni

- ZS nr1 w Pelplinie

- Collegium Marianum – LK w Pelplinie

- ZS w Niepoględziu

- ZS w Leźnie

- SP w Gowidlinie

- ZKiW w Gołubiu

- SP w Damnicy

- ZS w Czersku

- ZS w Tuchlinie

- ZS w Parchowie

- SPG w Sierakowicach

- ZSOiZ w Kartuzach

WYNIKI III BIEGU PAPIESKIEGO

BIEG DZIEWCZĄT KLASA I – III SP

I miejsce – Paulina Pierzgalska (ZS SKORZEWO)

II miejsce – Karolina Cybula (ZS MŚCISZEWICE)

III miejsce - Alicja Szczypior (SP ŁYŚNIEWO)

IV miejsce – Weronika Okoniewska (ZK i W STARA KISZEWA)

V miejsce - Klaudia Jaworska (ZS NR1 PELPLIN)

BIEG CHŁOPCÓW KLASA I – III SP

I miejsce – Maciej Rozgoński (ZK i W STARA KISZEWA)

II miejsce – Daniel Orłowski (ZS NIEPOGLĘDZIE)

III miejsce - Robert Szyca (ZS MŚCISZEWCE)

IV miejsce – Krzysztof Bladowski (ZS SULĘCZYNO)

V miejsce - Michał Dawidowski (ZS GOWIDLINO)

BIEG DZIEWCZĄT KLASA IV – VI SP

I miejsce – Wiktoria Głodowska (ZS SULĘCZYNO)

II miejsce – Magdalena Pela (ZS NIEPOGLĘDZIE)

III miejsce - Anna Klasa (ZS MŚCISZEWICE)

IV miejsce – Oliwia Wera (ZS PARCHOWO)

V miejsce - Anna Wenta (ZS MŚCISZEWICE)

BIEG CHŁOPCÓW KLASA IV – VI SP

I miejsce – Kamil Grot (ZS TUCHLINO)

II miejsce – Damian Nurek (ZSK STAROGARD GDAŃSKI)

III miejsce - Patryk Gruszczyński (ZK i W PELPLIN)

IV miejsce – Hubert Wiśniewski (ZSK STAROGARD GDAŃSKI)

V miejsce - Kordian Landowski (ZK i W STARA KISZEWA)

BIEG DZIEWCZĄT KLASA I – III GIMNAZJUM

I miejsce – Karolina Grot (ZS TUCHLINO)

II miejsce – Klaudia Freda (ZS PELPLIN)

III miejsce - Julia Bronk (ZS TUCHLINO)

IV miejsce – Karolina Hinz (ZS LEŹNO)

V miejsce - Karolina Kobiela (ZS LEŹNO)

BIEG CHŁOPCÓW KLASA I – III GIMNAZJUM

I miejsce – Karol Kasprzak (ZS NR1 W PELPLINIE)

II miejsce – Kamil Wyka (ZS NIEPOGLĘDZIE)

III miejsce - Szymon Wysocki (ZS NR1 PELPLIN)

IV miejsce – Patryk Tryba (ZS SOMONINO)

V miejsce - Daniel Rompa (ZK i W GOŁUBIE)

BIEG CHŁOPCÓW KLASA I – III SPG

I miejsce – Arkadiusz Huzarek ( COLLEGIUM MARIANUM-LICEUM PELPLIN)

II miejsce – Artur Szuta (ZSP SIERAKOWICE)

III miejsce - Adam Zaworski (ZSO i Z KARTUZY WZGÓRZE WOLNOŚCI)

IV miejsce – Krystian Stankowski (COLLEGIUM MARIANUM- LICEUM PELPLIN)

Za zdobycie I miejsca szkoła zdobywa 5 pkt., za II - 4 pkt., za III miejsce 3 pkt. Do rankingu szkół wlicza się trzy pierwsze miejsca. W przypadku remisu dolicza się odpowiednio 2 pkt. Za IV miejsce i 1 pkt. Za V miejsce.

Tytuł: NAJLEPSZA SZKOŁA PODSTAWOWA: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŚCISZEWICACH – 10 pkt

Tytuł: NAJLEPSZE GIMNAZJUM: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W PELPLINIE – 12 pkt

Fotorelację z biegów można znaleźć na stronie Szkoły w Mściszewicach


RELACJA Z II BIEGU PAPIESKIEGO
PRZEPROWADZONEGO W ZESPOLE SZKÓŁ W MŚCISZEWICACH
W RAMACH AKCJI „POLSKA BIEGA”
DNIA 18 MAJA 2012 R.

Celem corocznego biegu jest :
- uczczenie rocznicy urodzin i beatyfikacji Jana Pawła II,
- popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży,
- bieg jako forma aktywnego wypoczynku

Relacja pdf / Galeria

W II Biegu Papieskim wzięło udział 219 uczniów ze szkół:

- SP Węsiory

- SP nr 1 Kościerzyna

- SP nr 2 i 3 Kościerzyna

- ZKiW Kamienica Szlachecka

- ZS Parchowo

- SP Podjazy

- SP Łyśniewo

- ZS Sulęczyno

- SP Skorzewo

- SP Nakla

- ZS Tuchlino

- ZS Mściszewice


WYNIKI BIEGÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "0" - 100m

 

 

"0"

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Julita Szczypior

Łyśniewo

II

Martyna Gańska

Podjazy

III

Justyna Karcz

Mściszewice

 

IV

Wiktoria Goitowska

Mściszewice

V

Antonina Łukaszczyk

Podjazy

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "0" - 100m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Jakub Kajetanowski

Parchowo

II

Szymon Treder

Parchowo

III

Sebastian Cyman

Podjazy

IV

Piotr Mrozewski

Mściszewice

V

Jakub Bronk

Podjazy

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "1" - 150m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Karolina Cybula

Mściszewice

II

Julia Cichosz

Kam. Szlachecka

III

Julia Treder

Parchowo

IV

Maja Głodowska

Nakla

V

Wiktoria Szyca

Kam. Szlachecka

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "1" - 150m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Sebastian Majkowski

Parchowo

II

Józef Sikora

Kam. Szlachecka

III

Jakub Mielewczyk

Parchowo

IV

Ksawery Gański

Sulęczyno

V

Joachim Młyński

Kościerzyna (nr 1)

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "2" - 200m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Paulina Pierzgalska

Skorzewo

II

Aleksandra Konkel

Łyśniewo

III

Julia Kubska

Nakla

 

IV

Alicja Szczypior

Łyśniewo

V

Agata Węsierska

Parchowo

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "2" - 200m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Krzysztof Bladowski

Sulęczyno

II

Robert Szyca

Mściszewice

III

Sebastian Stencel

Sulęczyno

IV

Miłosz Werra

Parchowo

V

Mateusz Wica

Parchowo

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "3" - 200m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Oliwia Werra

Parchowo

II

Natalia Felskowska

Kościerzyna (nr 1)

III

Karolina Hinz

Nakla

IV

Agata Hapka

Sulęczyno

V

Eliza Wiczkowska

Mściszewice

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "3" - 200m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Paweł Wirkus

Parchowo

II

Mikołaj Hoffman

Kościerzyna (nr 1)

III

Wiktor Cynka

Kościerzyna (nr 1)

IV

Bartłomiej Konkel

Sulęczyno

V

Jakub Mallek

Parchowo

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "4" - 400m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Wiktoria Głodowska

Sulęczyno

II

Wiktoria Theus

Sulęczyno

III

Patrycja Król

Tuchlino

IV

Kornelia Zarach

Węsiory

V

Agata Makurat

Skorzewo

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "4" - 600m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Dawid Pobłocki

Kościerzyna (nr 1)

II

Dominik Niedźwiecki

Kościerzyna (nr 3)

III

Dominik Wiczkowski

Mściszewice

IV

Sławomir Wica

Skorzewo

V

Adam Cichosz

Kam. Szlachecka

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "5" - 600m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Sandra Kopp-Ostrowska

Kościerzyna (nr 2)

II

Marta Felskowska

Kościerzyna (nr 2)

III

Anna Wenta

Mściszewice

IV

Anna Klasa

Mściszewice

V

Katarzyna Edel

Skorzewo

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "5" - 800m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Kewin Trzebiatowski

Kościerzyna (nr 1)

II

Kamil Grot

Tuchlino

III

Filip Kotłowski

Kam. Szlachecka

IV

Jacek Mielewczyk

Mściszewice

V

Jakub Łosiński

Kościerzyna (nr 1)

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "6" - 800m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Sylwia Bulczak

Tuchlino

II

Aleksandra Bronk

Tuchlino

III

Julia Bronk

Tuchlino

IV

Karolina Grot

Tuchlino

V

Weronika Głodowska

Sulęczyno

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "6" - 1000m

 

 

SP

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Łukasz Konkol

Kościerzyna (nr 1)

II

Jakub Syldatk

Mściszewice

III

Seweryn Zdrojewski

Kam. Szlachecka

IV

Andrzej Kwiatkowski

Kościerzyna (nr 1)

V

Adrian Szuta

Mściszewice

 

BIEG DZIEWCZĄT KLASA "1-3" -1000m

 

 

G

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Ewelina Cichosz

Kam. Szlachecka

II

Michalina Choszcz

Mściszewice

III

Natalia Driwa

Sulęczyno

IV

Sylwia Gniba

Mściszewice

V

Zuzanna Grodna

Kam. Szlachecka

 

BIEG CHŁOPCÓW KLASA "1-3" - 1500m

 

 

G

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

Mateusz Mejer

Mściszewice

II

Adam Okuniewski

Sulęczyno

III

Robert Płotka

Kam. Szlachecka

IV

Marcin Naczk

Mściszewice

V

Emil Reclaw

Mściszewice

                                                                                                                                            

Za zdobycie I miejsca szkoła zdobywa 5 pkt., za II - 4 pkt., za III miejsce 3 pkt., za IV miejsce 2 pkt. i za V miejsce 1 pkt. Do rankingu szkół wlicza się pięć pierwszych miejsc. W przypadku remisu bierze się pod uwagę szóste miejsca.

RANKING SZKÓŁ

LP

NAZWA SZKOŁY

ZERÓKI

ILOŚĆ ZDOBYTYCH

PUNKTÓW

1

Podjazy

11

2

Parchowo

9

3

Mściszewice

7

4

Łysniewo

5

 

LP

NAZWA SZKOŁY

PODSTAWOWEJ

ILOŚĆ ZDOBYTYCH

PUNKTÓW

1

Kościerzyna nr 1

30

2

Parchowo

25

3

Mściszewice

25

4

Sulęczyno

24

5

Tuchlino

21

 

LP

 

NAZWA SZKOŁY

-GIMNAZJUM

ILOŚĆ ZDOBYTYCH

PUNKTÓW

1

Mściszewice

14

2

Kam. Szlachecka

9

3

Sulęczyno

7


 

Tytuł: NAJLEPSZA ZERÓWKA

                                                           PRZEDSZKOLE W PODJAZACH

Tytuł: NAJLEPSZA SZKOŁA PODSTAWOWA:

                                                           SP nr 1 W KOŚCIERZYNIE

Tytuł: NAJLEPSZE GIMNAZJUM:

                                                           PUBLICZNE GIMNAZJUM W MŚCISZEWICACH

Relacja z zawodów ZS Mściszewice


Gminny Ośrodek
Kultury w Sulęczynie

ul. Zielona Droga 1
83-320 Sulęczyno
tel 58 684 - 20 - 57
gok@goksuleczyno.gdan.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

NIP: 589-17-79-794

Regon: 192810282

Nr konta : Bank Spółdzielczy w Sierakowicach Oddział Sulęczyno
79 8324 0001 0040 9526 2000 0010

Zapraszamy na :

alt

alt

alt


GMINA SULĘCZYNO
Urząd Gminy
Sulęczyno

ul. Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno

tel 58 685 - 63 - 63

fax 58 685 - 63 - 98

info@bip.suleczyno.pl

www.suleczyno.pl


Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

Ile osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości