wtorek marca 02 , 2021
Font Size
   

OTWARTA SCENA
ORAZ FESTYN CHARYTATYWNY

   alt

No i rozpoczęliśmy „Otwarta” scena Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie ożyła. 8 sierpnia przy okazji charytatywnego festynu pn. „Razem pomóżmy Marioli” – „młodzi” i „starzy” początkujący wykonawcy pokazali swoje umiejętności. Występy rozpoczął zespół hiphopowy „Leszcze” który przez 40 minut wykonywał swoje utwory. Co do oceny – to potrzeba pracy, pracy i pracy, ale myśl i wielki serce jakie włożyli zasługuje na wielkie pochwałę, spróbujemy przy najbliższej okazji zaprosić ich jeszcze raz.

Sygnał myśliwski oraz dwa utwory grane na rogu i trąbce przez Szymona Kiżewskiego świadczą, że droga trębacza będzie stała przed nim otworem, Szymon tak trzymaj!!!

Dziewczyny Dominika Gawin, Weronika Driwa i Daria Baske wykonały solo swoje utwory i możemy mieć nadzieję, iż dalsza ich droga w kierunku śpiewu będzie kontynuowana.

Na scenie wystąpił również Zespół Ilia z Gdańska z przepięknym repertuarem, piosenki śpiewanej przez wokalistkę Joannę Rozkwitalską wypełniła formułę „Bazuny”.  

Każda otwarta scena musi mieć swoje odkrycie, czasem trwa to sezon lub więcej my mieliśmy niespotykane szczęście w osobie Daniela Jendernala jego recital wykonany dynamicznie ze znakomicie dobranym repertuarem no i ten głos „gdzieś ty człowieku podziewał się do tej pory”.

 Tego dnia scena wolna GOK-u w Sulęczynie była na pewno dla zespołu „Ilia” i osobowości dnia Daniela Jendernala (zapamiętajcie to nazwisko i osobę). Ogólnie pierwsze otwarcie wolnej sceny połączone z festynem charytatywnym wypadło bardzo dobrze mimo  że frekwencja nie była zachwycająca, ale dopisali artyści i Ci co chcieli wesprzeć akcję i obejrzeć artystów.

Dyrektor GOK Sulęczyno
Zbigniew Zarzycki

Fotorelacja - FESTYN CHARYTATYWNY

Gminny Ośrodek
Kultury w Sulęczynie

ul. Zielona Droga 1
83-320 Sulęczyno
tel 58 684 - 20 - 57
gok@goksuleczyno.gdan.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

NIP: 589-17-79-794

Regon: 192810282

Nr konta : Bank Spółdzielczy w Sierakowicach Oddział Sulęczyno
79 8324 0001 0040 9526 2000 0010

Zapraszamy na :

alt

alt

alt


GMINA SULĘCZYNO
Urząd Gminy
Sulęczyno

ul. Kaszubska 26
83-320 Sulęczyno

tel 58 685 - 63 - 63

fax 58 685 - 63 - 98

info@bip.suleczyno.pl

www.suleczyno.pl

Dyrektor: Zarzycki Zbigniew
dyrektor@goksuleczyno.gdan.pl

Ile osób na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości